2019-2020 Bahar Dönemi Bütünleme Sınavları

Değerli öğrencilerimiz,

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılında PERCULUS uzaktan eğitim platformu üzerinden yürütülmekte olan Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II, Türk Dili-II, Yabancı Dil-II (İng./Alm.) ve Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı derslerinin bütünleme sınavları, 20 Temmuz 2020 tarihinde PERCULUS uzaktan eğitim platformu üzerinden online olarak yapılacaktır. Sınavların yürütülmesi ile ilgili genel esaslar UZEM´in web sayfasında ilan edilmiş olup öğrencilerimizin madur olmaması bakımından UZEM web sayfasını incelemesi önemle duyurulur.

Ayrıca Fakültemiz Orman Mühendisliği ve Peyzaj Mimarlığı bölümlerinde yapılacak bütünleme sınavları, dönem sonu sınavlarındaki gibi, UBIS-KLMS sistemi üzerinden ya da ödev/proje vb. yöntemlerle yapılacaktır. Mağdur olmamanız bakımından, UBIS-KLMS sistemini kontrol etmeniz ve aldığınız derslerin sorumlu öğretim üyeleriyle irtibata geçmeniz son derece önemlidir.

NOT: ORM102 Ormancılıkta İklim Bilgisi dersinin bütünleme sınavı 20 Temmuz 2020 günü 14:00`te online olarak UBIS-KLMS sistemi üzerinden yapılacaktır.
Paylaş