Çankırı Karatekin Üniversitesi Orman Fakültesi web sayfalarına hoş geldiniz Sayın Ziyaretçi


BAKANLIKLARDA ÇALIŞAN MEZUNLARIMIZ

SİNEM AYAZ BIYIKLIOĞLU Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcısı
EMRAH SOLAK Orman ve Su İşleri Bakanlığı  Orman Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü
SERPİL ACARTÜRK Orman ve Su İşleri Bakanlığı   Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü. Uzman
ZEKİ IŞIN Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Mühendis
SALİH EKREM KUTLU Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Mühendis
HÜSEYİN ÇELİK  İzmir Kuş Cennetini Koruma ve Geliştirme Birliği`nde (Mahalli İdare Birliği) Orman Mühendisi

 ÖZEL SEKTÖRDE KENDİ ŞİRKETİNİ KURAN MEZUNLARIMIZ

YILMAZ YORULMAZ

 Muş

İSMAİL HÜSAMETTİN ÖZTÜRK Çorum
SEMİH ÖZDOĞAN BOLU
TURGUT GÜLER Çankırı

Ayrıca Orman Mühendisliği mezunu öğrencilerimiz yurdun çeşitli illerinde ilgili devlet kurumlarında gerek idari gerekse teknik personel olarak  görev yapmakta olan mezunlarımızdan bazıları:
 

ADI-SOYADI

MEZ.YILI

ATANDIĞI YER

HAKAN BEYAZBAYRAK

2000

ERZİNCAN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

BİROL SENAL

2000

DENİZLİ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

FULYA KARAOSMANOĞLU

2000

BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

SERAP MENEMENCİOĞLU

2000

ÇANKIRI ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME ŞEFİ

SALİH ARSLANTAŞ

2000

TORBALI ORMAN İŞLETME ŞEFİ

NEŞE CILIZ (SELİMOĞLU)

2001

SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

HAKAN DENİZ

2002

KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

LEVENT TİMUR

2002

KARABÜK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

NECLA YALÇIN

2002

KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZGÜR CILIZ

2002

SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

KENAN ÖZKINACI

2002

KAHRAMANMARAŞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

SERKAN KUMAŞ

2005

KONYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ(KARAMAN)

HASAN ŞEVK

2004

ADANA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

GÖZDE GÜNERİ

2004

BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BİLECİK)

GENCAY BALSEVEN

2003

GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ORDU)

FERDİ KARACAN

2003

BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

ADEM ERDAL

2004

ARTVİN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

AHMET BALCI

2004

KONYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH AYTEKİN

2004

AMASYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (TOKAT )

SEVİLAY ADIYAMAN

2005

BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

M.EREN KARGI

2004

GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ORDU)

HAKAN KARATAŞ

2002

AMASYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ÇORUM)

ŞAHİN DÖNERTAŞ

2005

DENİZLİ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

SALİH DEMİR

2003

TRABZON ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (G.HANE)

SEYDA KANBUROĞLU

2002

ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (HAKKARİ)

SABRİ BAĞCI

2003

KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

MUTLU UYSAL

2005

GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ORDU)

EMRAH SOLAK

2004

ANKARA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (KIRIKKALE)

EDA ÇELİK (AVŞAR)

2002

BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

HÜSEYİN TÜRKER

2001

ALMUS ORMAN İŞLETME MÜDÜRL. (AMASYA OBM)

ELİF ÖZKAN GÜNGÖR

2002

BARTIN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

VOLKAN DEMİR

2002

ERDEMLİ ORMAN İŞL. MÜD. (MERSİN OBM)

MEHMET KOYUER

2002

GEYVE ORMAN İŞL. MÜD. (ADAPAZARI OBM)

ADEM ERDAL

2004

ÇINARCIK ORMAN ISLETME ŞEFİ / YALOVA

UĞUR MELİH KUDU

2011

ANKARA ULUĞAN ORMAN  İŞLETME ŞEFİ

SERVET TAŞKIN

2011

ANTALYA GÜNDOĞMUŞ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

ALİ SARIBAŞ 

 

BURSA ORMAN FİDANLIK ŞEFİ

ALPER EROL

 

ELAZIĞ ÇEVRE ORMAN İL MÜD.

TOLGAHAN YALTALI

 

ANKARA ÇEVRE ORMAN İL MÜD.

AYHAN KILIÇ

 

KASTAMONU-PINARBAŞI ORMAN İŞLETME MÜD.

AHMET YILMAZ

 

KAHRAMANMARAŞ ORM. İŞL. MÜD.

İBRAHİM KAYA

 

ERZİNCAN ORMAN İŞL. MÜD. –REFAHİYE

VELİ TURAN

 

BOLU ORMAN İŞL. MÜD.

CAN KESKİN

 

ADAPAZARI ORMAN İŞİLETME MÜD.

KÜPRA SAYGIN

 

KASTAMONU-ARAÇ ORMAN İŞL. MÜD.

SEFER AKAN

 

SAMSUN ORMAN İŞLETME MÜD.

YILMAZ SARI

 

ERZİNCAN ORMAN İŞLETME MÜD.

 Akademisyen Mezunlarımız

ADI VE SOYADI MEZ.YILI
YALÇIN KONDUR 2000
E.ŞAHİN DÖLARSLAN 2000
MELDA BAYSAL 2000
SEÇİL AKILLI 2000
MEHMET SEZGİN 2000
ERSİN GÜNGÖR 2000
ENDER BUĞDAY 2001
MUAMMER ŞENYURT 2001
A.UĞUR ÖZCAN 2001
ÜSTÜNER BİRBEN 2003
SERHAT URSAVAŞ 2003
BORA İMAL 2003
FUNDA OSKAY 2003
MERİÇ ÇAKIR 2003
FİGEN EREN 2004
EBRU GÜL 2005
ÖZLEM EKEN 2012
SEDA ERKAN BUĞDAY 2002

 Yurtdışı Dil Eğitimi ve Lisansüstü Eğitim (YLSY) Bursiyeri Öğrencilerimiz

2012 yılı bursiyerler: 

Davut ATAR (2012 Mezunu) (Orman Genel Müdürlüğü adına)

2014 yılı bursiyerler:

 Fatih ALBAYRAK (2012 Mezunu) (K.Maraş Üniversitesi adına)

Orhan DEMİR (2012 Mezunu) (Orman Genel Müdürlüğü adına)

Tugay DEMİRASLAN (2014 Mezunu) (Orman Genel Müdürlüğü adına)




 Adaylar için...
  


Ziyaretçi:


Çankırı Karatekin Üniversitesi Orman Fakültesi Yeni Mah. Bademlik Cd. Çankırı
Tel: +90 376 212 2757   Faks: +90 376 213 6983     E-posta: ormandekan@karatekin.edu.tr
En iyi görünüm için Chrome ve 1024x768 veya daha yüksek çözünürlük tavsiye edilir.