• Mezunlardan Haberler


    BAKANLIKLARDA ÇALIŞAN MEZUNLARIMIZ

    SİNEM AYAZ BIYIKLIOĞLU Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcısı
    EMRAH SOLAK Orman ve Su İşleri Bakanlığı  Orman Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü
    SERPİL ACARTÜRK Orman ve Su İşleri Bakanlığı   Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü. Uzman
    ZEKİ IŞIN Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Mühendis
    SALİH EKREM KUTLU Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Mühendis
    HÜSEYİN ÇELİK  İzmir Kuş Cennetini Koruma ve Geliştirme Birliği`nde (Mahalli İdare Birliği) Orman Mühendisi

     ÖZEL SEKTÖRDE KENDİ ŞİRKETİNİ KURAN MEZUNLARIMIZ

    YILMAZ YORULMAZ

     Muş

    İSMAİL HÜSAMETTİN ÖZTÜRK Çorum
    SEMİH ÖZDOĞAN BOLU
    TURGUT GÜLER Çankırı

    Ayrıca Orman Mühendisliği mezunu öğrencilerimiz yurdun çeşitli illerinde ilgili devlet kurumlarında gerek idari gerekse teknik personel olarak  görev yapmakta olan mezunlarımızdan bazıları:
     

    ADI-SOYADI

    MEZ.YILI

    ATANDIĞI YER

    HAKAN BEYAZBAYRAK

    2000

    ERZİNCAN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

    BİROL SENAL

    2000

    DENİZLİ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

    FULYA KARAOSMANOĞLU

    2000

    BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

    SERAP MENEMENCİOĞLU

    2000

    ÇANKIRI ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ İŞLETME ŞEFİ

    SALİH ARSLANTAŞ

    2000

    TORBALI ORMAN İŞLETME ŞEFİ

    NEŞE CILIZ (SELİMOĞLU)

    2001

    SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

    HAKAN DENİZ

    2002

    KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

    LEVENT TİMUR

    2002

    KARABÜK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

    NECLA YALÇIN

    2002

    KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

    ÖZGÜR CILIZ

    2002

    SİNOP ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

    KENAN ÖZKINACI

    2002

    KAHRAMANMARAŞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

    SERKAN KUMAŞ

    2005

    KONYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ(KARAMAN)

    HASAN ŞEVK

    2004

    ADANA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

    GÖZDE GÜNERİ

    2004

    BURSA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (BİLECİK)

    GENCAY BALSEVEN

    2003

    GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ORDU)

    FERDİ KARACAN

    2003

    BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

    ADEM ERDAL

    2004

    ARTVİN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

    AHMET BALCI

    2004

    KONYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

    FATİH AYTEKİN

    2004

    AMASYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (TOKAT )

    SEVİLAY ADIYAMAN

    2005

    BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

    M.EREN KARGI

    2004

    GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ORDU)

    HAKAN KARATAŞ

    2002

    AMASYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ÇORUM)

    ŞAHİN DÖNERTAŞ

    2005

    DENİZLİ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

    SALİH DEMİR

    2003

    TRABZON ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (G.HANE)

    SEYDA KANBUROĞLU

    2002

    ELAZIĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (HAKKARİ)

    SABRİ BAĞCI

    2003

    KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

    MUTLU UYSAL

    2005

    GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ORDU)

    EMRAH SOLAK

    2004

    ANKARA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (KIRIKKALE)

    EDA ÇELİK (AVŞAR)

    2002

    BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

    HÜSEYİN TÜRKER

    2001

    ALMUS ORMAN İŞLETME MÜDÜRL. (AMASYA OBM)

    ELİF ÖZKAN GÜNGÖR

    2002

    BARTIN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

    VOLKAN DEMİR

    2002

    ERDEMLİ ORMAN İŞL. MÜD. (MERSİN OBM)

    MEHMET KOYUER

    2002

    GEYVE ORMAN İŞL. MÜD. (ADAPAZARI OBM)

    ADEM ERDAL

    2004

    ÇINARCIK ORMAN ISLETME ŞEFİ / YALOVA

    UĞUR MELİH KUDU

    2011

    ANKARA ULUĞAN ORMAN  İŞLETME ŞEFİ

    SERVET TAŞKIN

    2011

    ANTALYA GÜNDOĞMUŞ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

    ALİ SARIBAŞ 

     

    BURSA ORMAN FİDANLIK ŞEFİ

    ALPER EROL

     

    ELAZIĞ ÇEVRE ORMAN İL MÜD.

    TOLGAHAN YALTALI

     

    ANKARA ÇEVRE ORMAN İL MÜD.

    AYHAN KILIÇ

     

    KASTAMONU-PINARBAŞI ORMAN İŞLETME MÜD.

    AHMET YILMAZ

     

    KAHRAMANMARAŞ ORM. İŞL. MÜD.

    İBRAHİM KAYA

     

    ERZİNCAN ORMAN İŞL. MÜD. –REFAHİYE

    VELİ TURAN

     

    BOLU ORMAN İŞL. MÜD.

    CAN KESKİN

     

    ADAPAZARI ORMAN İŞİLETME MÜD.

    KÜPRA SAYGIN

     

    KASTAMONU-ARAÇ ORMAN İŞL. MÜD.

    SEFER AKAN

     

    SAMSUN ORMAN İŞLETME MÜD.

    YILMAZ SARI

     

    ERZİNCAN ORMAN İŞLETME MÜD.

     Akademisyen Mezunlarımız

    ADI VE SOYADI MEZ.YILI
    YALÇIN KONDUR 2000
    E.ŞAHİN DÖLARSLAN 2000
    MELDA BAYSAL 2000
    SEÇİL AKILLI 2000
    MEHMET SEZGİN 2000
    ERSİN GÜNGÖR 2000
    ENDER BUĞDAY 2001
    MUAMMER ŞENYURT 2001
    A.UĞUR ÖZCAN 2001
    ÜSTÜNER BİRBEN 2003
    SERHAT URSAVAŞ 2003
    BORA İMAL 2003
    FUNDA OSKAY 2003
    MERİÇ ÇAKIR 2003
    FİGEN EREN 2004
    EBRU GÜL 2005
    ÖZLEM EKEN 2012
    SEDA ERKAN BUĞDAY 2002

     Yurtdışı Dil Eğitimi ve Lisansüstü Eğitim (YLSY) Bursiyeri Öğrencilerimiz

    2012 yılı bursiyerler: 

    Davut ATAR (2012 Mezunu) (Orman Genel Müdürlüğü adına)

    2014 yılı bursiyerler:

     Fatih ALBAYRAK (2012 Mezunu) (K.Maraş Üniversitesi adına)

    Orhan DEMİR (2012 Mezunu) (Orman Genel Müdürlüğü adına)

    Tugay DEMİRASLAN (2014 Mezunu) (Orman Genel Müdürlüğü adına)